Selimoğlu Mimarlık & Mühendislik - Hızlı Menü

İletişim

Hakkımızda

Ayar Hukuk, uzman ekibini ve donanımlarını adalet terazisinin dengede durması için, son damlasına kadar kullanmayı ilke edinmiştir

Projeleriniz için en iyi ortağı mı arıyorsunuz?

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İşimizde İddaalıyız! Deneyim ve tecrübelerimiz ile kaliteli bir iş çıkarmak için buradayız. Bizimle iletişime geçebilir, bir randevu ayarlayabilirsiniz. Sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli bir iş için buradayız! Yılların tecrübesi ile çalışma azmi ve dinamik yapımız yolumuza ışık tutmaktadır. Projelendirme aşamasından, tasarıma, imalatın yapımı ve teslim aşamasına kadar tüm yapılarda sunulan yatırımcı odaklı hizmet anlayışımız, yapıların tamamlanmasından sonra da müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile devam etmektedir. Selimoğlu Mimarlık ve Mühendisliğı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.



Selimoğlu Mimarlık

Biz Kimiz?

Selimoğlu Mimarlık özgün tasarımları ile estetik değerleri olan nitelikli yapılar üretmektedir.

Proje çiziminden anahtar teslimine kadar, kendi kadroları ile tüm imalat sürecini takip ederek müşteriye hayal ettiği yaşam alanını sunmayı amaçlamaktadır. Selimoğlu Mimarlık konut, eğitim yapıları, turizm tesisleri, endüstriyel yapılar, resmi yapılar, sağlık yapıları, iş merkezleri gibi alanlarda mimari projelerini yürütmektedir. Başta İzmir olmak üzere Türkiye'nin farklı illerinde ve yurt dışında, farklı yapıların proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe de hizmet vermekte olan Selimoğlu Mimarlık özellikle kentsel dönüşüm projelerinde nitelikli yapılar inşa etmektedir.

İletişim Kurun

Bir Danışmana mı İhtiyacınız Var ?

Bizi Arayın, Alanında Uzman Mühendislerimiz Sizlere Yardımcı Olsun!